איך אנחנו בוחרים את בני הזוג שלנו

3 תגובות

 1. sari says: - הגב

  האם מתקימים מפגשים בירושלים

 2. שלום שירלי.
  ראיתי עכשיו את הסרטון שלך על איך אנחנו בוחרים בן זוג, והוא ממש מתאים למה שחוויתי בתקופה אחרונה. הכרתי מישהו בערך לפני חודשיים ובערך חודש וחצי הרגשתי נורא מאוהבת, מה שלא קרה לי כבר כמה שנים. מאוד התלהבתי ממנו והערצתי אותו. בשבועים אחרונים כנראה התפוגג סם האהבה והתחלנו לריב ולהתבכח על כל דבר. היום נפרדנו.
  כעיקרון אני גרושה שהיתי במערכת יחסים ממש לא בריאה עם הבעל – חוויתי התעללות רגשית והמון בקורתיות. עכשיו כל גבר מזכיר לי אותו וזה מאוד מרתיע אותי. אני מאוד מפחדת לחזור לאותו מקום שחוויתי בנשואים שלי וגרושים שלי ובגלל זה אני לרוב נמנעת מזוגיות ומשכנעת את עצמי שאני לא צריכה את זה. אם אני כבר סוף סוף מעיזה להכיר מישהו אז לרוב זה נגמר אחרי חודשיים כשאני מפסיקה להרגיש מאוהבת ומתחילה לראות בו תכונות שראיתי בגרוש שלי. אז או שאני מושכת לעצמי גברים מאותו סוג שכך פוגעים בי באותם נקודות, או שאני כל כך פגועה שרואה את כל הגברים כאיזה סוג של מפלצת. איך אני מתרפא מזה ובונה לי זוגיות של כבוד הדדי, פתיחות אסרטיביות. זוגיות שאני לא ארגיש שאני צריכה לרצות את בן זוג כשאני מאוהבת בו, ולהסכים להכל גם אם זה לא נעים לי, אלא אוכל להציב גבולות ברורים בצורה יפה, ולהגיד לו בצורה יפה מה אני אוהבת ומצפה ממנו ולא להתפרץ עליו מתסכול ואכזבה, כשאני מרגישה מושפלת, לא מעורכת, מנוצלת וכו'.

  • שירלי אדלרסברג says: - הגב

   יהודית יקרה,
   אינני מכירה אותך ואת עברך, אך אם את מושכת אליך גברים שמביאים את אותם הדפוסים זו אינה מקריות. החדשות הטובות הן שניתן לשנות זאת באמצעות עבודה פנימית. נשמע בהחלט שחלק גדול מהשיעור שלך זה הכרת הגבולות של עצמך ורק אז תוכלי להציב אותן מול הסביבה.

הוספת תגובה