לימון או לימונדה? הבחירה בידך

הצטרפו אליי להרצאה מרתקת ומחויכת על זוגיות, בה נתמקד בנושאים הבאים:
1. למה אני באמת רוצה זוגיות?
2. מה עומד ביני לבין הזוגיות אותה אני מייחל לעצמי?
3. עד שאני כבר בזוגיות, מה עשוי להכשיל אותה? או לגרום לכאב?
4. כיצד אנו "בוחרים" את בני הזוג שלנו? (למה דווקא הוא/היא ???)
5. איך לעשות מהלימון לימונדה ולהפוך את התלונות שלי למתנות שלי?

לקבלת המדריך החינמי לכתיבת כרטיס היכרויות אטרקטיבי

הכרטיס, שימשוך אלייך את בני הזוג המתאימים ביותר לך

עם מה תצאו מההרצאה?

בהרצאה תוכלו לאתר את מיקומכם בתהליך ולקבל כלים להתמודדות, בקבלה, הומור ואהבה, על מנת ליצור בחייכם את איכות הזוגיות לה הינכם חפצים.

ההרצאה מיועדת לכולם (אלו שבמערכת יחסים זוגות ואלו שטרם מצאו את האחד/ת) ורוצים לעצמם חיי זוגיות טובים.

החיים עבורי מתקיימים בתוך מערכות היחסים שאנו מקיימים, ועל כן, החזון שלי הוא לאפשר לכמה שיותר אנשים לנהל מערכות יחסים בריאות ותקינות עם עצמם ועם הסביבה, ליצור זוגיות בחייהם ולתת להם את הכלים אשר יאפשרו להם לנהל זוגיות דיאלוגית, בריאה ומצמיחה.

משתתפים מספרים

ל. בת 35 – "נהניתי מאוד אבל יותר מזה, הפנמתי, החכמתי ועכשיו אני יודעת על מה אני צריכה לעבוד על עצמי. תודה!"

סיגל ציפורי – "שירלי יקרה, היתה יופי של הרצאה! אסימונים נפלו ותובנות התגבשו! את אלופה!!"

תמי מזרחי (נשואה) – "שירלי יקרה אנחנו כבר מספר ימים אחרי ההרצאה ועדיין חלקים ממנה חולפים שוב ושוב במחשבתי, זוהי הרצאה מרגשת ומחכימה והיא מהסוג של החוויות שכדאי לעבור שוב ושוב, כי ככל שתשתמש בידע שרכשת במהלך ההרצאה , תלך ותיתפתח ואז תובנות חדשות תגענה, ותקשיב להרצאה שוב תבין אותה בפעם הנוספת בדרך שונה ויותר מעמיקה."

רינת שגב – "מטפלת הוליסטית ( בת 31) – תודה על הרצאה מופלאה.. . זה מדהים איך שאנחנו שומעים את הדברים האלה כל כך הרבה פעמים עם הרבה עבודת מודעות ואז מגיע משפט שכבר שמעתי מיליון פעם והוא מתיישב בול על החוויה שאני נמצאת בה כרגע. אפשרת לי להבין מה שקורה בחיים שלי ולמה אני מביאה את סוגי הגברים שמגיעים אלי."

מרים אווילה (בת 34 ) – "שירלי יקרה, היה ערב מעניין. תודה על הקשבה והבנה ועל הטיפים שנתת כי אני לוקחת את זה איתי לאורך כל הדרך כדי שתהיה לי זוגיות טובה ,ומסתכלת קדימה לזוגיות טובה ,יישר כוח ובהצלחה בהמשך ושהיו עוד מפגשים כאלו. באהבה."

עינב (בת 38 ) – "שירלי היקרה , תודה על ערב מהנה ונפלא. כל רגע היה מעניין ומקנה השראה . השארת אותנו עם המון עבודה והסתכלות עצמית ותקווה לזוגיות טובה ומאושרת."

איילת (בת 40) – "תודה על ערב נעים, מרענן, משעשע וכזה שנתן ערך והרבה חומר למחשבה!"

שלי (בת 35 ) – "היה מרתק. ההרצאה הועברה בצורה ממש טובה ונגעה בכל אחד מהמשתתפים באופן אישי."

אורן (בן 40)- "היה ממש כייף לשמוע ולהשתתף, התכנים מאוד רלוונטים ומועילים והדוגמאות נהדרות."

רוית (בת 38 ) – "שמחתי להכיר….היה מאוד מעניין. אני אומנם רבויית סדנאות, לימודים והכשרות בנושא התפתחות ומודעות עצמית ולמרות שכל פעם מחדש שואלת את עצמי "מה כבר אפשר לחדש לי…" אני מופתעת כל פעם מחדש…עד כמה הלימוד הוא אינסופי וגם בהרצאה שלך חוויתי זאת…היה מאוד מעניין, מלמד, נותן נקודת מבט נוספת על דברים…מזויות קצת אחרות… עם תבלינים אחרים…תודה לך! בנוסף, התרשמתי מאישיותך יוצאת הדופן…יישר כוח !"                                                                     

ריקי מלאכי (בת 30) – "שירלי היקרה – יצאתי מהמפגש אתמול עם הרבה תובנות והבנה אישית וככל שחשבתי על הנושא יותר, הגעתי למסקנה שהמכשולים אכן נובעים מבפנים … בעזרתך יכולתי לצאת לרגע מהכעס והעצבים והמצב הבלתי נגמר ולהבין שהשינוי מתחיל איתי!!גרמת לי לראות דברים בצורה אחרת, שונה ורעננה ואין לי ספק שהשינוי והצמיחה מתחיל אצלי עכשיו.. ובזכותך! מודה לך על שחלקת איתנו את חוויותייך ונסיונך הרב אין לי ספק שזה יועיל לי ולעוד רבים .. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין להשכיל ולהבין את משמעות הזוגיות הנתינה האהבה ולהבין איך לראות דברים אחרת לפני שהורסים הכל ….."

ניתן להזמין אותי להרצאות בערבי גיבוש, מנהלים ונשים וערבים חברתיים ובזום.

דילוג לתוכן